Hoş Geldiniz, 28 Ocak 2023 Cumartesi | 18:58
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

Sitemize ve ekibimize hoş geldiniz.Yaşanılır alanlar yaratırken sizinle üretmek ve yaşam alanlarımızı genişletmek için buradayız.

Bizim için önemlisiniz ve bize güvenin diyoruz.Çünkü ;İnsanlık tarihler boyunca özel alanını güvenle tesis etmiştir.Güven her zaman birincil önceliğimizdir.Bize güvenin demek sadece sosyal yaşam alanlarımızı tesis ederken kullandığımız bir cümle değildir.Bize güvenin diyoruz; çünkü biz yaşam alanımızı ve sevdiğimiz bu karayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.Hakkımızda söylenecek çok şey yok henüz, referansımız mutlu yaşam alanı yaratma çabamızdır.26 yıllık geleneği İzmir ve Ayvalık’tan Bodrum Yarımadası’na taşımak üzere yola çıktık.Bize duyacağınız güven,  daha güzel ve iyi niyet ile kurulmuş bir dünya demektir.

Sizinle yola devam etmek bizi daima ileriye taşıyacaktır. Önceliğimiz herkes için yaşam alanı yaratmak ve bunu yaparken bildiğimiz doğrudan ayrılmamaktır.Müşteri değil iş ortağı olmak,maliyet değil fayda yaratmak ilkemizdir. Sürekli , kaliteli iş ve mutlu yaşam alanı yaratmak için bizimle olmanız dileğiyle.

Saygılarımızla,

Nkd Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Restaurant Ve Tic.Ltd.Şti.

#bodrum#muğla#yalıkavak#gümüşlük#turgutreis#çeşme#göltürkbükü mevkiilerinde emlak alım satımı ile  hizmetinizdeyiz.https://www.youtube.com/watch?v=1ZXW_MlKMpw&noredirect=1

Saygılarımızla,

Nkd Gayrimenkul Ltd.Şti.
Tlf:0 507 1544575 /0532 5106807

www.facebook.com/nkdgayrimenkul 

https://plus.google.com

www.nkdgayrimenkul.com

www.nkdgayrimenkul.net

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

Muğla / Bodrum
Emlakjet